Home

Home

Korduma kippuvad küsimused

Kus asub Kayansound.com?
Kayansound.com müüb muusikariistu ja tarvikuid nii interneti vahendusel kui ka kaupluses. Kayansound.com on kaubamärk, mille taga on Kayan Sound OÜ. Kauplus asub Tartu mnt 35, Tallinn.

Kuidas toote eest tasuda?
Ostukorvi põhjal saadame Teile arve e-mailile ja vajadusel ka postiga. Arve tasumine kinnitab ostu sooritamise. Arve eest tasuda saate ülekandega. Tellimusarve eest mittetasumine ei tekita Teile probleeme kuna tellimus tühistub 2 päeva pärast.


Kas maksekaardiga saab tasuda?
Tellimuse eest saab sularahas ja kaardiga maksta ainult meie kaupluses tartu mnt 35,Tallinn.

Kas järelmaksu võimalus on?
Makseterminaal võimaldab kasutada Eesti pankade poolt väljastatud krediitkaartidega maksmist. Kaupluses on võimalik osta ka Liisi järelmaksuga.

Millal ja kuidas kauba kätte saab?
Kaup jõuab Tellijani (või Tema poolt määratud kohani) 90 päeva jooksul. Keskmiselt kulub selleks 20 päeva. Kauba saabumisel meie kontorisse saadame Teile e-mailile teate. Kauba saadame Teile postiga (Eesti Post, SmartPost, Post24) või jätame võimaluse sellele ise järele tulla.

Kuidas kaupa tagastada?

Kauba mittesobivusel saab selle tagastada 14 päeva jooksul. Toode peab olema kasutamata ja puhas. Samuti peab olema alles originaalpakend ja kõik tootega kaasas olnud dokumendid ja tarvikud. Kogu raha saab tagasi, kuid tagasisaatmisega kaasnevad kulud tuleb katta Ostjal. Tagastamiseks tuleb kaup toimetada aadressile J. Kunderi 8a, Tallinn 10121.

Kas ühe toote saab teise vastu vahetada?
Ei. Toodetel on küll 14 päevane tagastamisõigus, aga kui tagastatud toote asemel midagi muud soovite, tuleb see uue tellimusena vormistada.

Kas tellida saab ainult Eesti piires?

Tellida saab ka väljas poole Eestit. Selleks palun ühendust võtta Kayan Sound OÜ.

Kes teeb garantiiremonti?

Kayan Sound OÜ vahendab tootja garantiid. Kuna erinevaid kaubamärke on palju, siis enamustel juhtudel peame garantiiremondiks kauba Saksamaale saatma. Sinna saatmine, remont ja tagasisaatmine võtavad aega. Seoses sellega palume garantiiremondiks kuluva ajakuluga meilt ostmisel arvestada.